Author: t***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 在这里可以买到便宜好用的纯素保养品,又不容易过敏,我很喜欢,有积分就赶快多入手一些存货
顏色: VC
尺寸: 30ml
Price: NT$53
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 10 cm |
| 淨容量 | 30 ml |
| SKU | sb2310128559611915 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: 由可持續和食品級面料製成的精选和高級必需品,注重品質。
Quality: 4837419 people said the quality is very good!
Author: t***k
Date:
Review: 在这里可以买到便宜好用的纯素保养品,又不容易过敏,我很喜欢,有积分就赶快多入手一些存货
顏色: VC
尺寸: 30ml
Author: h***5
Date:
Review: 商品出貨迅速,商品數量正確,質量也不錯。
顏色: VC
尺寸: 30ml
Author: 8***5
Date:
Review: 非常非常非常的滿意,這次是回購的
顏色: 無色
尺寸: 30ml
Author: t***5
Date:
Review: 塑膠瓶的,效果不怎樣,不回購。
顏色: VC
尺寸: 30ml
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.